Quality Made in Inegöl Turkey

Sektörde 1982 yılında küçük bir atölyede başladığımız bu serüvende, her zaman daha iyisi vardır vizyonu ile yola çıktık. Dünya standartlarını ve tasarım ilkelerini takip ederek yolumuza devam ettik. Tasarımı ve kaliteyi birleştirdik. 2014 yılında NEWMOOD koltuk adı altında isim değişikliğine giderek tıpkı ismimizde anlam bulan yeni ruh halimiz ile kurumsallaşmanın ilk adımını attık.

Günümüzde, NEWMOOD koltuk olarak, 8000 m2 alana sahip fabrikamızda binlerce koltuk takımı üretiyoruz. Takımlarımızın şık, modern ve konforlu olması için “tasarımcılarımız”, sağlam ve kaliteli olması için “üretim ekibimiz”, bu özellikler ile donanımlı ayrıcalıklı ürünlerimizden daha fazla müşterimizin faydalanması için “satış ekiplerimiz” büyük bir özveriyle çalışıyorlar.

NEWMOOD ailesi olarak kalite, estetik ve fonksiyonellikten ödün vermeden koltuklarımızı üretiyoruz. Ürünlerimizde teknolojiyi ve el emeğini birleştirerek, kendi çizgimizde ilerliyoruz.

Bizler 36 yıllık bir geçmişe ve tecrübeye dayanan ürünlerimizle kendimize yakışan ayrıcalıklı duruşumuzu ülkemizde ve dünya pazarında sürdürmeye devam ediyoruz… Hüseyin Gürbüz

TANITIM FİLMİ